به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اعتدال آنلاین به نقل از ایسنا، “تام کیتینگ” در سال ۲۰۱۶ میلادی در این مرکز مراقبت ساکن شد. او هرگز ازدواج نکرده و تنهاست و به دلیل وضعیت جسمانی‌اش نیاز به مراقبت بیشتری دارد.

اکنون و یک سال بعد از سکونت او در این مرکز، آدا کیتینگ، مادر ۹۸ ساله‌اش نیز به او پیوسته است تا در مراقبت از پسرش کمک کند.

اکنون این مادر و فرزندِ جدایی ناپذیر، زمان طولانی را با یکدیگر سپری می‌کنند. آنها با هم در سرگرمی‌های گروهی شرکت می‌کنند یا به تماشای تلویزیون می‌پردازند.

آدا کیتینگ می‌گوید: من هر شب به تام در اتاقش شب بخیر و هر صبح هم، روز بخیر می‌گویم. ما با هم صبحانه می‌خوریم و وقتی من به آرایشگاه می‌روم او چشم انتظار است تا من برگردم و وقتی که برمی‌گردم تام بسوی من آمده و مرا در آغوش می‌گیرد. شما هرگز نمی‌توانید مادر بودن را به کناری بگذارید.

تام نیز می‌گوید: بسیار خوشحالم که مادرم در اینجا ساکن شده و می‌توانم هر روز او را ببینم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اعتدال آنلاین به نقل از یورونیوز، آدا کیتینگ و همسرش چهار فرزند داشتند. تام بزرگترین فرزند آنها بود و قبل از بازنشستگی به شغل نقاشی مشغول بود. آدا نیز در جوانی در یک بیمارستان کمک پرستار بود.

نوه‌های آدا و دیگر اعضای خانوادۀ آنها به طور منظم به دیدنشان می‌آیند.

کارکنان این مرکز مراقبت نیز از این اتفاق خوشنود هستند. مدیر مرکز می گوید: این اتفاق نادری است که بتوان هم مادر و هم فرزند او را به طور همزمان در چنین مرکزی مشاهده کرد. ما نیز می‌خواهیم که آنها زمان بیشتری را با یکدیگر بگذرانند.

انتهای پیام