ارسلان چولکی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این مسابقات به مناسبت بزرگداشت جان باختگان زلزله غرب کشور با حضور استان های لرستان، خوزستان، همدان، کرمانشاه و ایلام برگزار شد.
وی افزود: دور سوم و پایانی مسابقات دارت رنکینگ منطقه جنوب غرب کشور با شرکت ۴۷ نفر از بانوان و آقایان به روش گروهی و حذفی در روزهای نهم و دهم آذر ماه برگزار شد.
چولکی گفت: این مسابقات به صورت ۵۰۱ دوبل پایان سه لگ از پنج لگ در بخش بانوان با قهرمانی خانم الهام جلیلیان از استان کرمانشاه و نایب قهرمانی سارا خدادادی و سوم مشترک خانم ها مهین مکوندی و مهناز نوروزی هر سه از استان خوزستان به پایان رسید.
وی با بیان اینکه نفرات اول و دوم این رقابت ها به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد، افزود: در بخش آقایان نیز امیر بیرانوند از استان لرستان با غلبه بر همه حریفان موفق به کسب عنوان اول شد و ابراهیم قنبری نفر دوم از خوزستان و نفرات سوم مشترک نیز محمود رضوانی از کرمانشاه و سلمان شهبازپور از لرستان اعلام شدند.
چولکی یادآور شد: در طول مسابقات یک دوره مسابقه دوبل اتفاقی بین حاضرین در سالن با حضور ۳۰ نفر در قالب ۱۵ گروه ۲ نفره برگزار شد و در پایان تیم بهزاد جهانگیری و مجتبی نوری اول تیم محمود رضوانی و ایرج غلامیان دوم تیم مجتبی علیرحمی و سعید نظریان و حامد عبدی و علی عزیزی سوم شدند.
این مسابقات با حضور مدیرکل ورزش وجوانان و مدیر کل ارتباطات زیرساخت استان ایلام ودیگر مقامات ورزشی استان با یک دقیقه سکوت و قرائت فاتحه بیاد قربانیان زلزله اخیر غرب کشور و اهدا جوایز و حکم قهرمانی به نفرات برتر به پایان رسید.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اعتدال آنلاین به نقل از ایرنا، استان ایلام دارای بیش از یک هزار ورزشکار سازمان یافته و غیر سازمان یافته در هیات انجمن های ورزشی است که حدود ۵۰ نفر از این ورزشکاران در رشته سپک تاکرا فعالیت می کنند.
خبرنگار: لیلی خاکی ** انتشار دهنده: حسن کهزادیان
۷۱۸۰/۶۱۱۹